logo
. . .
Sunucu Barındırma, Co-Location Sunucu Barındırma | CendaHOST Teknoloji


Co-Location Sunucu Barındırma

Birden fazla lokasyon seçeneği sayesinde bütçenize uygun fiyatlarla
Sunucu Barındırma (Co-Location)

location map
wp-hosting

Co-Location Sunucu Barındırma

Sunucularınız bizim bünyemizde, uzman ekiplerimiz tarafından yönetilmektedir.

DDoS Koruması

Yetkili birimimiz ile görüşmeniz sonucunda aldığınız paket'lere göre hizmet verilmektedir, müşteri panelinizden anlık olarak koruma satın alabilir, yönetebilir, kendi kurallarınızı girebilirsiniz.

Sunucu Barındırma Panel Mevcut mu ?

Müşteri panelinizden sunucunuzu yönetebilir, anlık olarak kullanılan elektrik, network ağı vede bir çok özelliği kontrol edebilir, Start/Stop/Reboot İşlemlerini yapabilirsiniz (Panelden yapılan her işlem kullanıcıya aittir.).

wp-hosting

Network/Ağ Hızı

Aldığınız paketlerimizdeki geçerli olan trafiği eksiksiz olarak alabilir, müşterilerinize sunabilirsiniz.

Network Ağı Yönetimi

Müşteri panelinizden Co-Location Kısmında / Network ağı kısmından İP Adreslerinizi İstediğiniz lokasyon'a vede istediğiniz ağ operatörlerine kapatabilir/açabilirsiniz.

Ultra Network

Bünyemizdeki network hattının yetersizliği söz konusu olamaz, eğerki bu tarz olaylar da anlık olarak network ağı 1Gbit daha yükseltilir, hizmet'lere ücretsiz olarak yansıtılır.

Sıkça Sorulan Sorular (SSS)

Tarafımıza sıkça sorulan sorular, daha detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Co-Location paketlerimiz sistemimiz üzerinde Türkiye / Bursa DGN olarak tanımlanmıştır, sipariş esnasında lokasyon seçeneğinizi değiştirebilirsiniz.

Türkiye / Bursa DGN lokasyon'lu Co-Location paketlerimizde ücretsiz koruma sağlamaktayız, Lokasyon seçeneğine göre ek koruma satın alabilirsiniz.

İllegal Kullanıma izin vermemekteyiz, Sunucu Barındırma bölümündeki ekibimiz günlük kontrol etmektedir, illegal kullanım yapan müşterilerimizin hizmeti askıya alınmaktadır.

Tarafımıza ve bünyemiz tarafından yapılıcak sorunlarda ve işlemlerde destek vermekteyiz, Sizin tarafınızdan yapılıcak olan işlemlerde ek destek paketi alarak yardım alabilirsiniz.